Jeśli prowadzisz sklep internetowy, a Twoja sprzedaż opiera się w dużej mierze na social media (szczególnie instagram) - jest to najprostrza droga do zwiększenia sprzedaży! Dzięki LikeDeal Twoi klienci w łatwy sposób znajdą produkt umieszczony w postaci zdjęcia na portalu instagram. Ponadto system pomaga zamienić "Like" na instagramie w realną sprzedaż.
Aby utworzyć konto musisz je posiadać na portalu instagram. Wtedy wystarczy tylko wejście na "logowanie", a następnie kliknięcie połącz konto z instagram. Po wykonaniu tych czynności można rozpocząć korzystanie z LikeDeal
Wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego i kliknąć "oznacz zdjęcie". Pojawi się okno z formularzem do uzupełnienia.
Tak! wystarczy kliknąć oznacz produkt po raz kolejny i uzupełnić formularz. Zawsze masz możliwość usunięcia oznaczenia w dziale "Produkty".

Należy pamiętać że jeśli oznaczymy dane zdjęcie 2 razy lub więcej - po kliknięciu w nie pojawi sie popup z informacją o wszystkich dostępnych produktach.
Partner w panelu administracyjnym po wejściu w "Ustawienia" może dodać kupon rabatowy dla zarejestrowanych klientów.

Klient zobaczy kupon rabatowy po zalogowaniu się na podstronie partnera w systemi LikeDeal.
Gość który odwiedzi strone marki na LikeDeal i się zarejestruje otrzymuje status użytkownika. Od tego czasu jak ta osoba polubi Państwa zdjęcie na portalu instagram, otrzyma wiadomość mail z informacją o oznaczonych produktach!
Ceny zaczynają się od 99 zł miesięcznie. Koszt zależy od ilości followersów na instagramie oraz od okresu podpisania umowy.
Tak, jednak wiąże się to z większymi opłatami